Patronaty Patronaty

Patronat nad naszą konferencją objęli:

  • Portal Buddyzm ­ CyberSangha: działa od roku 1998 i jest najobszerniejszą stroną internetową o buddyzmie w Polsce. Nie ogranicza się do prezentowania jednej buddyjskiej tradycji, lecz stara się przedstawiać różne szkoły i nurty obecne we współczesnym buddyzmie, ukazując w ten sposób bogactwo duchowych nauk, udzielonych przez Buddę oraz jego następców: urzeczywistnionych buddyjskich mistrzów.
  • Sasana.pl: ten portal ma za zadanie służyć innym w zaznajamianiu się z nauczaniem Buddhy. Słowo sāsana znaczy właśnie tyle; zbiór nauk, wiedzę, którą przekazał nam Błogosławiony. Pomysłodawcy Sasany.pl zdecydowali się przedstawiać nauki i artykuły z tradycji Theravāda. Oprócz artykułów doświadczonych nauczycieli tworzą także projekt tłumaczeń sutt Tipiṭaki.
  • Dlastudenta.pl: Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół policealnych
    i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style'owe i autorskie komentarze redakcji.

 

 

 

  • Fundacja All in UJ: Stowarzyszenie All In UJ, studenci aktywni w działaniu. Nauka, impreza, kultura, sport.